3* hotel v centru města

Ubytování

Hotel Abe v centru Prahy nabízí příjemné ubytování v 36 komfortních pokojích, které jsou standardně vybaveny pohodlnou postelí, koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem a fénem, satelitní televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set. Wi-Fi připojení je zdarma.

Jednolůžkový/ Dvoulůžkový pokoj standard 

 

Pokoje o velikosti 16 -20 m2 jsou standardně vybaveny pohodlnou postelí, koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem a fénem, satelitní televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem Superior

 

Pokoj o velikosti 26 m2 nabízí výhled do malé zahrady. Je standardně vybaven pohodlnou manželskou postelí, koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem a fénem, televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set.

Třílůžkový pokoj Standard

 

Pokoje o velikosti 28 m2 jsou standardně vybaveny pohodlnou manželskou/oddělenou postelí a jedním lůžkem, koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem, fénem, televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set.

Čtyřlůžkový pokoj Standard

 

Pokoje o velikosti 32 m2 jsou standardně vybaveny dvěma manželskými postelemi anebo jednou manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky, koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem a fénem, televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set.

Apartmá s výhledem do zahrady

 

Pokoje o velikosti 36 m2 jsou standardně vybaveny dvěma manželskými postelemi anebo jednou manželskou postelí a dvěmi oddělenými lůžky a jednou samostatnou postelí a balkónem s výhleddem do zahrady. Dále jsou pokoje vybaveny koupelnou se sprchou, toaletou, zrcadlem a fénem, televizí s plochou obrazovkou a psacím stolem. K dispozici jsou ručníky, kvalitní povlečení a kosmetický set.

Co o nás říkají hosté

Made with by Bookassist

Online rezervace