Sjeďte níže

Vítejte v hotelu Abe v centru Prahy

3* hotel v centru města

Hotel v centru Prahy

Hotel Abe je moderní tříhvězdičkový hotel v centru Prahy, který nabízí příjemné ubytování v 36 komfortních pokojích, restauraci a řadu služeb včetně garážového stání. Hotel se nachází v blízkosti Václavského náměstí a Kongresového centra Praha a je tak ideálním místem nejen pro objevování Prahy, ale i služební cesty. Poblíž hotelu se nachází stanice metra I. P. Pavlova a tramvajové zastávky. V okolí je spousta obchodů a množství restaurací a barů.

Náš tip:

Z hotelu se vydejte směrem doprava k Národnímu muzeu (12 min.) a odtud dolů po Václavském náměstí (10 min.), kde naleznete řadu obchodů, restaurací a barů. Dále pořád rovně po ulici Na Můstku a Melantrichova až na Staroměstské náměstí (6 min.). Tam můžete navštívit Staroměstskou radnici se slavným orlojemnebo se občerstvit v některé z restaurací či kaváren. Za zmínku stojí i Týnský chrám. Napravo od něj se dáte Celetnou ulicí k Prašné bráně a Obecnímu domu, až dorazíte na Náměstí Republiky (8 min.).

Služby

  Nekuřácký hotel

 Wi-Fi zdarma

   Restaurace a bar

   24-hodinovár recepce

  Garažové parkování (za poplatek)

  Rodinné pokoje

Objevte Prahu

Máte rádi restauce, rádi nakupujete či chcete potěšit své blízké? Pak je Praha ideálním místem.

Rádi Vám zajistíme i další služby, jako např. okružní jízdu Prahou s průvodcem, vstupenky do divadla, na kulturní či sportovní akce. Rovněž zajistíme celodenní výlety do turisticky zajímavých měst UNESCO a do dalších historických míst.

Pro bližší informace či rezervaci nás prosím neváhejte kontaktovat na tel. 224 261 583 nebo na emailu praha@hotelabe.cz.

ABE Hotel | Praha | Velké pokoje

Pokoje

Pokoje
ABE Hotel | Praha | Tipy na památky

Tipy na památky

Tipy na památky

WiFi zdarma

Co o nás říkají hosté

3 důvody proč se ubytovat u nás

Made with by Bookassist

Online rezervace